KWOiE 2017

W poniedziałek 6 listopada 2017 odbył się etap szkolny Konkursu Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej organizowanego przez Fundację Centrum Edukacji Obywatelskiej z siedzibą w Warszawie. Współorganizatorami konkursu są Kuratorzy Oświaty: Podlaski i Wielkopolski.

Celem konkursu jest między innymi poszerzanie wiadomości, rozwijanie umiejętności i kształtowanie postaw w zakresie kompetencji kluczowych: umiejętności samodzielnego uczenia się, kompetencji społecznych i obywatelskich oraz inicjatywności i przedsiębiorczości.

Do etapu szkolnego przystąpiło 8 uczniów.

Do etapu rejonowego I część - część projektowa zakwalifikowały się dwie uczennice, które uzyskały wynik 77% punktów możliwych do uzyskania. Wynik, który kwalifikował do następnego etapu to co najmniej 75%.

Gratulujemy:

Patrycji ROSZYKIEWICZ klasa 3a (opiekun: Łucja Staniszewska)

Katarzynie UŚCINOWICZ klasa 2b (opiekun: Izabela Banasiak)