WIEM CZYM ODDYCHAM

GŁOSOWANIE PRZEDŁUŻONO DO 22 GRUDNIA 2017r.

Rodzice, Uczniowie, Mieszkańcy Mikstatu i okolic !

w związku z konkursem Wiem, czym oddycham prowadzonym przez firmę AVIVA i możliwością zamontowania w naszym mieście zewnętrznego czujnika pomiaru jakości powietrza, zachęcamy Państwa do głosowania na punkt zlokalizowany przy Szkole Podstawowej im Ewarysta Estkowskiego w Mikstacie. Od naszych głosów zależy, czy w Mikstacie zostanie zainstalowany taki czujnik.

Wiem, czym oddycham to konkurs skierowany do lokalnych społeczności i ich mieszkańców, którzy chcą monitorować stan jakości powietrza w swojej okolicy. W ramach akcji firma AVIVA zainstaluje 150 czujników w całej Polsce, aby mieszkańcy wiedzieli, czym oddychają.

GŁOSOWANIE PRZEDŁUŻONO DO 22 GRUDNIA 2017r.

Prosimy o głosowanie na lokalizację wskazaną pod adresem: https://wiemczymoddycham.pl/glosowanie/ad4fd036-2d99-4657-a24c-699d0da48cc5?

Dziękujemy wszystkim za oddawane głosy!

Iza Banasiak